whatsapp
Chat met ons

Hallo! 👋

Hoe kunnen wij je helpen?

Open Whatsapp paper-plane-top
Shop motorkleding met hoge korting in onze OUTLET! - Klik hier

REV'IT! Shade 2 H2O Motorjas

REV'IT! Shade 2 H2O Motorjas

  • check-solid Voor 15:00 besteld op werkdagen = dezelfde dag verzonden
  • check-solid Gratis verzending (NL) vanaf 69 euro
  • check-solid Betaal via IDeal, Creditcard of gespreid in 3 termijnen

Vragen? Wij staan voor je klaar 0523 - 68 27 83

Vragen over dit product?

Wij staan voor je klaar! 0523-682783 / kleding@anbergenmotoren.nl

Omschrijving

REV'IT! Shade 2 H2O Motorjas

Volledig softshell voor ultiem comfort. Dit is de Shade 2 H2O jas. Met eenvoudige lijnen die een soort minimalistische elegantie creëren, ver voorbij wat je op basis van de prijs zou verwachten - een bewijs dat basic allesbehalve saai hoeft te zijn.


Specificaties:

  • Materiaal: 3L Softshell, mesh voering
  • Waterdichtheid: Waterdichte Hydratex®|Mesh G-liner*
  • Voering: Uitneembare thermovoering 80 -120 gr isolatie
  • Wind- en watervanger achter de voorrits
  • Protectie: SEESMART CE-Level 1 schouder- en elleboogprotectie
  • Optioneel: SEESOFT CE-Level 2 rugprotector (type RV of Air)
  • Voorbereid op Avertum Tech-Air® Airbag (neem de jas één maat groter)
  • Verstelmogelijkheden: Verstellipje aan onderarm, verstelbandje aan schacht, verstelbaar trekkoord aan zoom
  • Opbergmogelijkheden: Binnenzak, binnenzak in de thermovoering, twee zakken aan voorzijde
  • Reflectiedetails
  • Jeanslus
*Een waterdicht membraan betekent niet gegarandeerd onbeperkt waterdicht. De waterdichtheid is afhankelijk van de kwaliteit van het membraan. Zoek je 100% waterdichte producten? Ga dan voor een GORE-TEX® membraan.


Verfijnde eenvoud

De Shade 2 H2O is opgebouwd met een mesh G-liner en biedt licht draagcomfort gecombineerd met krachtige, duurzame waterdichtheid. Deze mix van technische functionaliteit, comfortabele pasvorm en doelgerichte afwerking maakt deze jas een vaste waarde in je dagelijkse urban-outfit. De ton-sur-ton kleurstelling met subtiel afwijkende ritsaccenten geeft de jas een uitgebalanceerde, geraffineerde uitstraling - zonder over the top te gaan.


Voeg rijden toe aan je dag

De Shade 2 H2O is niet zomaar een mooi ogende jas. Hij is voorzien van een uitneembare thermovoering, gewatteerd voor warmte-isolatie en draagcomfort - alleen de gevoerde kraag al is het waard. Zo blijf je ook op frisse dagen lekker op de motor zitten, zelfs als Moeder Natuur je liever af zou laten stappen. De jas is standaard uitgerust met SEESMART CE-level 1 protectoren op de schouders en ellebogen, en voorbereid op een CE-level 2 SEESOFT rugprotector.

Stap uit de schaduw: de Shade 2 H2O jas is er klaar voor.

Specificaties

Artikelnummer FJT4070910-S
Artikelstatus Leverbaar
Type rijder Urban, Touring, Sport touring
Seizoen Winter, Najaar, Voorjaar
Regenvoering Vaste regenvoering
Thermovoering Uitneembare thermovoering
Waterdicht Ja
Geslacht Heren
Ventilatie Ventilatieritsen
Type motorjas Textiel jas
Merk REV'IT!