REV'IT! Blaze Motorhandschoenen

Verwachte leverdatum:
- Voor 15:00 besteld op werkdagen = dezelfde dag verzonden
- Gratis verzending (NL) vanaf 69 euro
- Betaal via IDeal, Creditcard of gespreid in 3 termijnen

Vragen over dit product?
Wij staan voor je klaar! 0523-682783 / kleding@anbergenmotoren.nl
Omschrijving
REV'IT! Blaze Motorhandschoenen
Maak kennis met de korte schacht Blaze handschoenen. Een Urban Sport handschoen, maar dan wel met race-afgeleide eigenschappen zoals de vingerbrugconnectie tussen pink en ringvinger en hightech beschermingselementen rechtstreeks uit de racerij.
Specificaties:
- Carbon hardshell knokkel
- Memoryfoam® onder protectoren, Temperfoam® onder knokkelprotector
- TPU hardshell palm slider, TPU hardshell vingerknokkels
- Traagschuim op duim
- Materiaal: 3D air mesh, Geperforeerd geitenleer, microfiber e-touch, Ottoman stretch, PU grip, PU (polyurethaan) gecoate stof
- Ventilatiegaten
- Verstelmogelijkheden: Stretch aan manchet, Stretch aan vingers, Stretch lipjes aan vingers, Verstellipje aan manchet
- Sluiting: Elastisch aan pols, Klittenband sluiting
- Voering: Tri-fleece voering
- Geleidende vingertopstof op de duim en wijsvinger
- Griplapje aan duim
- Grip patch aan handpalm
- Kort manchet
- Sluitlip
- Stiksels in zijnaad
- Stretch insert op handpalm
Missie: volbracht
De missie om circuitgerichte eigenschappen te verwerken in een volwaardig sportieve straathandschoen, inclusief racy stroomlijning en functionaliteit, hebben we met de Blaze handschoenen succesvol volbracht. Die combinatie van een hoogwaardigrace-gerelateerd handschoendesign met het praktisch comfort van een kortere schacht, is wat veel rijders zoeken en wat wij nu met de Blaze handschoenen kunnen bieden.
Vertrouwen en zekerheid
Met stretch en flexibiliteit precies waar je het hebben wilen beschermende elementen daar waar nodig, geven de Blaze handschoenen vertrouwen en zekerheid. Denk bij die protectie aan TPU vingerprotectoren, een carbon hard shell knokkel, een harde handpalm slider en traagschuim impactdemping bij de duim. Samen met een mix van geitenleer, 3D air mesh en stretch zorgt dat voor een zeer capabel en toch comfortabel paar handschoenen. En laten we de perforaties bij de wijs- en middelvinger, bij de pols en de binnenkant van de hand niet vergeten. Allemaal om je koel te houden tijdens warme ritten. En last but not least zorgen het gripmateriaal en de stretch inzetstukken bij de handpalm en duim voor meer flexibiliteit en comfort, precies zoals bij onze racehandschoenen. Specificaties
Artikelnummer | FGS2441600-L |
---|---|
Artikelstatus | Leverbaar |
Type rijder | Touring, Sport, Sport touring |
Weer type | Zomer, Voorjaar |
Materiaal handschoenen | Leer, Textiel |
Touchscreen proof | Ja |
Knokkelprotectie | Met knokkel |
Vizierwisser | Nee |
Waterdicht | Nee |
Geslacht | Heren, Dames, Unisex |
Merk | REV'IT! |