REV'IT! Ignition 4 H2O Motorbroek

Verwachte leverdatum:
- Voor 15:00 besteld op werkdagen = dezelfde dag verzonden
- Gratis verzending (NL) vanaf 69 euro
- Betaal via IDeal, Creditcard of gespreid in 3 termijnen

Vragen over dit product?
Wij staan voor je klaar! 0523-682783 / [email protected]
Omschrijving
REV’IT! Ignition 4 H2O Motorbroek
Soort motorbroek
De REV’IT! Ignition 4 H2O Motorbroek is een leren motorbroek, gericht op multi-season gebruik. Speciaal ontwikkeld voor de motorrijders welke de voorkleur leggen bij leer, maar zich liever wel het hele jaar door comfortabel en droog van A naar B verplaatsen. Deze leren broek bestaat dan ook uit 3 lagen: De beschermende en daarbij goed ventilerende buitenzijde, de uitneembare stretch regenvoering en de uitneembare thermovoering. Door af te wisselen in lagen, kun je de broek goed aanpassen op het weer. Combineer met de bijpassende REV’IT! Ignition 4 H2O Motorjas.
Specificaties:
- Seizoen: All-season
- Materiaal: PWR|Shell Mesh | PWR|Shell Stretch | Rundleder
- Voering: Uitneembare thermovoering | Mesh
- *Waterdichtheid: Uitneembare Hydratex®|Lite liner
- Ventilatie: Volledig ventilerend door grote Mesh panelen
- Protectie: SEEFLEX CE-Level 2 knieprotectie | SEESMART CE-Level 1 heupprotectie | Staartbeenbescherming | Veiligheidsnaden
- Knieprotectie in hoogte verstelbaar
- Stelmogelijkheden: In de taille
- Opbergmogelijkheden: Steekzak aan de heup
- Korte- en lange verbindingsrits
- Veel stretchpanelen
- Reflectiedetails
- Kuitritsen
- Voorbereid op REV’IT! Strapper bretels
- Tip: Draag met goede onderkleding
- Combineer met REV’IT! Ignition 4 H2O Motorjas
*Een waterdicht membraan betekent niet gegarandeerd onbeperkt waterdicht. De waterdichtheid is afhankelijk van de kwaliteit van het membraan. Zoek je 100% waterdichte producten? Ga dan voor een GORE-TEX® membraan.
Materiaal, veiligheid en comfort
De buitenzijde van deze 3-laags motorbroek is gemaakt van sterk rundleder in combinatie met slijtvaste PWR|Shell Stretch voor extra draagcomfort. Op de boven en onderbenen zijn ook grote PWR|Shell Mesh panelen geplaatst. PWR|Shell Mesh is een slijtvast en volledig ventilerend materiaal. Op de knieën zijn in hoogte verstelbare SEEFLEX CE-Level 2 protectoren geplaatst. De heupen zijn voorzien van flexibele SEESMART CE-Level 1 protectoren. In de broek bevinden zich twee voeringen: Het uitneembare, waterdichte Hydratex®|Lite membraan en de uitneembare thermische voering. Draag je de broek met beide voeringen, dan is deze perfect voor het najaar. Indien je beide voeringen verwijdert houd je een volledig ventilerende, leren motorbroek over. Je kunt dus het hele jaar door genieten van deze leren motorbroek!
Extra’s
Het is belangrijk om goede onderkleding onder een leren broek of jas te dragen. Onderkleding neemt transpiratie op, dit houdt je motorkleding dus fris. Een leren pak kan namelijk niet in de was. Bovendien voorkomt het dragen van onderkleding dat de huid blijft plakken aan het leer (wanneer de de broek zonder voering gedragen wordt). Dit vergroot dus de bewegingsvrijheid en het draagcomfort!
Deze broek is voorbereid op de REV’IT! Strapper bretels. Ook kun je de broek doormiddel van de korte of lange verbindingsrits aan nagenoeg iedere motorjas ritsen. Wij raden deze broek aan in combinatie met de bijpassende REV’IT! Ignition 4 H2O Motorjas.
Specificaties
Artikelnummer | FPL0420011-M52 |
---|---|
Artikelstatus | Leverbaar |
Type rijder | Touring, Sport touring |
Weer type | Winter, Zomer, Najaar, Voorjaar |
Type motorbroek | Leren broek |
Regenvoering | Uitneembare regenvoering |
Thermovoering | Uitneembare thermovoering |
Waterdicht | Ja |
Geslacht | Heren |
Ventilatie | Volledig geventileerd |
Merk | REV'IT! |